Dwa Razy Ziemia na Festiwalu Podróżników / 28.02 / Wrocław, Hala Stulecia

A w naszych głowach wciąż ryżowe pola i rozrabiaki z Prey Nheak! Dlatego też wpadamy na Festiwal Podróżników we Wrocławiu, gdzie opowiemy o naszym kambodżańskim wolontariacie. Usłyszycie niezwykłą historię Fundacji CPOC, Kima i dzieci, dowiecie się, jak przeprowadzić akcję charytatywną w Azji i na co uważać. Postaramy się odpowiedzieć też na pytanie, czy krótkoterminowe wolontariaty są potrzebne.

Strona wydarzenia na FB: Dwa Razy Ziemia: Pocztówka z Kambodży, czyli o mocy wolontariatu 

Przy okazji, u nas na Facebooku można wygrać trzydniowe bilety na Międzynarodowe Targi Turystyczne: bierzcie i jedzcie!

Oprócz nas na Festiwalu pojawią się PRAWDZIWI podróżnicy, a nie jakieś ziemniaczki – na przykład Aleksander Doba czy Robert „Robb” Maciąg. Lepszej reklamy chyba nie potrzeba 🙂 Mamy nadzieję, że widzimy się już w ten weekend!

Dziewczyna z sąsiedztwa i sportowa łamaga. Jej drugie imię to Sprzeczność. Boi się skakać do wody na główkę, a jednocześnie jara się lotem na paralotni. Boi się jeździć na nartach, ale uwielbia przemieszczać się stopem. Nie widzi problemu w zmianie swojego życia o 180 stopni. Zawodowo: event manager i copywriter. Społecznie: psi wolontariat. Podróżnicza specjalność: kraje azjatyckie, tuptanie po równinach i górach oraz Wszędzie-Byle-Rowerem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *