Prelekcje podróżnicze – to nas kręci

Przeprowadziliśmy dotąd kilkadziesiąt prelekcji dla szkół, uczelni, klubów podróżniczych, występowaliśmy na festiwalach i targach turystycznych. Nawet na uniwerek nas zaprosili 😉 Generalnie nie ma wstydu.

Zaproś nas do swojego miasta – będzie fajnie!

Tematy naszych prelekcji

Azja bez cenzury – historie śmieszne i nieśmieszne
Wolontariat w podróży
Chiny autostopem
Birma - inny świat
Ona i on w drodze, ratuj się kto może! Jak się nie pozabijać w podróży?
Rowerami przez Portugistan
Twój temat! Jesteśmy otwarci na propozycje

Dla kogo opowiadamy?

Nasze opowieści są dostosowane do publiczności, dlatego każda prelekcja ma kilka wariantów – dzieciom nie opowiemy o figlach na plaży, dorosłych nie zanudzimy opowieściami o niezwykłych zwierzątkach. Naszą publicznością byli już: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, studenci,  uczestnicy targów i festiwali, uczestnicy imprez okolicznościowych, seniorzy.

Występowaliśmy m.in. na Kolosach w Gdyni (2017), Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu (2016, 2017), Opolskim Festiwalu Podróżniczym (2017); cyklicznie występujemy we wrocławskim pubie Wędrówki, opowiadaliśmy o Azji podczas Wielkopolskiej Lekcji Geografii w Ostrzeszowie, pojawiamy się w domach kultury. 

Chciałbyś posłuchać naszych historii?

Nasz kalendarz jest elastyczny i chętnie dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Po prostu Napisz do nas! 

Dziewczyna z sąsiedztwa i sportowa łamaga. Jej drugie imię to Sprzeczność. Boi się skakać do wody na główkę, a jednocześnie jara się lotem na paralotni. Boi się jeździć na nartach, ale uwielbia przemieszczać się stopem. Nie widzi problemu w zmianie swojego życia o 180 stopni. Zawodowo: event manager i copywriter. Społecznie: psi wolontariat. Podróżnicza specjalność: kraje azjatyckie, tuptanie po równinach i górach oraz Wszędzie-Byle-Rowerem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *