Wystąpienia / Współpraca

Wystąpienia / Prelekcje / Edukacja

Uwielbiamy opowiadać o naszych wojażach, dzielić się doświadczeniami, inspirować, odkrywać świat dla innych. Zawsze staramy się, aby nasze prelekcje podróżnicze były pełne zabawnych anegdot i ciekawostek na temat poznanych miejsc. Do każdego spotkania podchodzimy indywidualnie, bo cenimy sobie bezpośredni kontakt z naszymi Czytelnikami.

Przeprowadziliśmy dotąd kilkadziesiąt prelekcji dla szkół, uczelni, klubów podróżniczych, występowaliśmy na festiwalach i targach turystycznych. Nawet na uniwerek nas zaprosili 😉 Generalnie nie ma wstydu.

Zaproś nas do swojego miasta – będzie fajnie!

Tematy naszych prelekcji

Azja bez cenzury – historie śmieszne i nieśmieszne
Wolontariat w podróży
Chiny autostopem
Birma - inny świat
Ona i on w drodze, ratuj się kto może! Jak się nie pozabijać w podróży?
Rowerami przez Portugistan
Twój temat! Jesteśmy otwarci na propozycje

Dla kogo opowiadamy?

Nasze opowieści są dostosowane do publiczności, dlatego każda prelekcja ma kilka wariantów – dzieciom nie opowiemy o figlach na plaży, dorosłych nie zanudzimy opowieściami o niezwykłych zwierzątkach. Naszą publicznością byli już: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, studenci,  uczestnicy targów i festiwali, uczestnicy imprez okolicznościowych, seniorzy.

Występowaliśmy m.in. na Kolosach w Gdyni (2017), Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu (2016, 2017), Opolskim Festiwalu Podróżniczym (2017); cyklicznie występujemy we wrocławskim pubie Wędrówki, opowiadaliśmy o Azji podczas Wielkopolskiej Lekcji Geografii w Ostrzeszowie oraz Dniach Ekologii w Szprotawie, pojawiamy się w domach kultury. 

Chciałbyś posłuchać naszych historii?

Nasz kalendarz jest elastyczny i chętnie dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Po prostu Napisz do nas! 

 

Study Tour / Pisanie tekstów / Współpraca skrojona na miarę

Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Study tour
Pisanie tekstów
Współpraca szyta na miarę
Nie wstydź się 😉

Po prostu Napisz do nas!